VYTVORTE SI VLASTNÝ SALÓN

Nábytok na mieru

Ponúkame Vám na výber až  60 rôznych poťahových materiálov pre vaše kreslá a 30 rôznych drevených laminátových možností.

Naša vysoko kvalifikovaná čalúnnická dielňa vám na požiadanie dokáže vyrobiť produkt tónovitým alebo kontrastným šitím na mieru. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si spomedzi všetkých možných kombinácií!

Vaše logo

Cindarella personalizuje vaše kreslá a umývadlá s názvom vášho salónu alebo školy. Pomocou sieťotlače (tlač na tkaniny) alebo technológie horúceho razenia môžeme použiť vaše logo na mieste, ktoré si vyberiete.

Nechajte nás personalizovať vaše zariadenie. Vaše meno a logo môžeme dokonca vytlačiť na drevené časti vášho zariadenia.

V prípade akýchkoľvek osobných požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

Nábytok, ktorý sa hodí k vášmu salónu

Ovládaním celého výrobného cyklu dokáže Cindarella uspokojiť vaše požiadavky výroby na mieru.

Katalógový produkt môžeme prispôsobiť vášmu priestoru a prispôsobiť sa vašim potrebám, či už čo sa týka štýlových alebo skladových jednotiek.

Cindarella tiež vyrába na požiadanie špeciálne jednotky (laboratórne zariadenia, recepčné stolíky, vitríny atď.), ktoré prispôsobíme vašim priestorovým obmedzeniam. Vaše jednotky zariadenia vyrobíme na mieru podľa vašich vlastných návrhov alebo plánu vnútorného usporiadania.

V prípade akýchkoľvek osobných požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

Poradenstvo pre rozloženie

Cindarella vám pomáha s vnútorným usporiadaním vášho salónu, od rozloženia až po poradenstvo pri výbere dekorácie.

S vašou pomocou vytvoríme plán usporiadania, vrátane náčrtov a voľných 3D plánov, ktoré vám pomôžu predstaviť si konečný náhľad. Spoločne môžeme definovať zariadenie prispôsobené vašim požiadavkám, aby sme tak dokázali vytvoriť svet vo vašom priestore podľa vašich predstáv. V prípade potreby dokážeme vyrobiť aj zariadenie na mieru.

Rovnako vám poradíme, ako si vybrať podlahové a stenové obklady a aká farebná schéma je potrebná na ozdobenie priestoru podľa vašich požiadaviek a atmosféry, ktorú hľadáte.

Propagácia vášho profesionálneho priestoru je mimoriadne dôležitá a Cindarella vám preto taktiež rada pomôže pri výbere osvetlenia prispôsobeného rôznym oblastiam salónu (aký je to štýl, či ide o maloobchodnú predajňu, atď.)

V prípade akýchkoľvek osobných požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.