VÝNIMOČNÝ DIZAJN A LUXUSNÁ KVALITA

Exemplárny kadernícky umývací box Melody, elegantné kreslo Aubade pre Courreges Home Couture, Palaquin so športovým akcentom Le Corbusiera a futuristické Equilibrium vytvorené renomovaným francúzskym dizajnérom Ora Ito je odrazom našej histórie, znalosti a tvorivosti.

VYROBENÉ VO FRANCÚZSKU

Všetky naše návrhy sú vyrobené v našich vlastných prevádzkach, ktoré sa nachádzajú neďaleko Paríža. Sami si vyrábame viac než 80% komponentov používaných v našich zariadeniach. Naše prevádzky sú poloindustrializované, schopné kontrolovať náklady, kvalitu i dobu potrebnú na realizáciu výroby. Rešpekt k tradičnej výrobe a modernosť sa u nás navzájom dopĺňa.

SRDCOM SME REMESELNÍCI

Kvalita a skúsenosti znamenajú majstrovskú výrobu. Cindarella spája vysoko kvalifikovaných a lojálnych remeselníkov, ktorí zabezpečujú kvalitnú prácu a presnosť. U nás sa spájajú všetky odvetvia: sedlárstvo, stolárstvo a tepelné tvarovanie plastových materiálov. Každý výrobok je navrhovaný a dokončený skupinou našich remeselníkov.

PO CELOM SVETE

Projekty Cindarella Paris sú distribuované prostredníctvom siete exkluzívnych partnerov vo Francúzsku, Európe, na Strednom východe a v Severnej Amerike.